Eko upominki firmowe – długopisy drewniane z logo

gadzety firmowe

Ekologiczne podarunki od firm cieszą się dzisiaj dużym zainteresowaniem. Wśród nich można znaleźć również długopisy drewniane, które dzięki opatrzeniu logo mogą być skutecznym sposobem na promowanie biznesu. Jakie są ich główne zalety? Jakie rodzaje długopisów drewnianych można znaleźć u ich producentów? Gdzie je zamawiać?

Kiedy warto zdecydować się na drewniane długopisy firmowe?

Długopisy wykonane z użyciem drewna, które służy jako zewnętrzna obudowa artykułów piśmienniczych, mogą nie tylko wyglądać oryginalnie, ale również wspomagają one promocję firmy.

Najczęściej długopisy drewniane rekomendowane są dla firm, które poprzez wybór eko gadżetów reklamowych pragną podkreślić swoje przywiązanie do wartości jak natura, ekologia, zero waste. Dzisiaj, gdy wiele firm decyduje się na prowadzenie proekologicznych działań, może być to bardzo dobry wybór.

Dodatkowym atutem jest fakt, że długopisy drewniane są bardzo praktyczne i mogą przydać się w wielu sytuacjach. To powoduje, że mogą one skuteczniej promować firmę przez umieszczenie na nich jej logo.

Ekologiczne długopisy drewniane – rodzaje

Firmy oferujące długopisy drewniane z opcją ich logowania mogą zaprezentować je klientom w różnych wariantach do wyboru. Zaliczają się do nich przede wszystkim:

  • Długopisy z przyciskiem – powalają na wysuwanie i wsuwanie wkładu długopisu.

  • Długopisy z klipem – dzięki niemu długopis może być łatwo zaczepiony, na przykład o kieszeń.

  • Długopis bez funkcji wysuwania – dostępne są w najniższych cenach.

  • Długopisy z końcówką dotykową – pomagają w obsłudze urządzeń elektronicznych z ekranami dotykowymi.

Producenci oferujący długopisy drewniane mogą przedstawić je zatem w wielu wariantach, więc można dostosować je indywidualnie do własnych potrzeb oraz posiadanego budżety przeznaczonego na zakup gadżetów.

Jak znakuje się długopisy z drewna?

Znakowanie długopisów z drewna może odbywać się przez wykonanie na nich nadruków albo grawerunków.

Grawerunek laserowy pozwala na uzyskanie największej trwałości i precyzji logo oraz innych napisów lub grafik. Dzięki temu długopisy mogą prezentować się również tak atrakcyjnie i będą dobrze świadczyły o firmie, która je podarowała.

W niższych cenach można kupić długopisy drewniane z nadrukami, które mogą być wykonane w różnych kolorach. Stosowane są głównie techniki znakowania jak sitodruk albo tampodruk.

Gdzie można kupić długopisy drewniane?

Sprzedażą długopisów drewnianych z logo zajmują się firmy oferujące klientom gadżety reklamowe wraz z opcją ich znakowania.

Teraz można zapoznać się z ich produktami oraz usługami w internecie i zamówić je bez konieczności udawania się do nich osobiście.