Modne stroje kąpielowe 2022 – jakie wzory i modele są na topie?

wystroj wnetrz

Moda plażowa 2022 jest bardzo różnorodna. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośniczki dekorów, które rzucają się w oczy, jak również kobiety stawiające na klasykę gatunku, która zdobi, jest elegancka, ale nie tak krzykliwa jak wspomniane desenie. Dobrą wiadomość mamy także dla miłośniczek kostiumów jednoczęściowych – wracają ze zdwojoną siłą. Można więc śmiało powiedzieć, że kostiumy kąpielowe 2022 prezentują się bardzo ciekawie i zadowolą każdą miłośniczkę modnego looku na plaży.

Jakie stroje kąpielowe są modne w 2022? Przede wszystkim skrojone na miarę sylwetki

Projektanci bardzo mocno lansują podejście do tematu sylwetki i jej wymagań. Oznacza to, że model stroju kąpielowego powinien przede wszystkim wpisywać się w jej potrzeby, a dopiero potem był osadzony w trendach pod względem kolorów czy też wzorów. Pamiętajmy o tym, że każda kobieta jest piękna, ale nie każda wygląda w danym modelu korzystnie. Z uwagi na fakt, że modne są zarówno stroje kąpielowe jednoczęściowe, jak i stroje kąpielowe dwuczęściowe, to mamy ogromne przysłowiowe pole do popisu. Możemy wybierać między klasykami gatunku, a asymetrycznymi deseniami – obie wersje są tak samo hot.

Modne stroje kąpielowe 2022 – postaw na lata 70.

Lata 70. w modzie plażowej 2022 wracają w wielkim stylu. W trendach mocno osadzone są zarówno hitowe flower power, jak również wszelkiej maści geometryczne zdobienia. Do najbardziej lansowanych przez projektantów zaliczamy romby, ale nie oznacza to, że mamy się na tego rodzaju dekoracje zamykać. Kolejną ważną kwestią jest moda na stawianie na odważne kolory. Można więc do woli bawić się konwencją i przełamywać je. Duet czerni i bieli jest bardzo na topie, niemniej możemy wzbogacić go na przykład o jaskrawy róż czy bardzo mocny żółty, aby sprawić, że coś ciekawego się zadzieje – przyciągnie spojrzenia i nie pozwoli przejść obojętnie.

Stroje kąpielowe na lato 2022 – pastele

Do łask wracają pastele w klasycznym kroju strojów kąpielowych. Oznacza to, że w tym wydaniu kolorystycznym rezygnujemy z różnego rodzaju asymetrii, zdobień, falban czy też koronek. Modny strój kąpielowy pastelowy jest prosty i pokazuje przede wszystkim moc barwy. Można więc poruszać się w różnych paletach – od błękitów, po lilie, pudrowe róże czy też zdobienia przywodzące na myśl banany, albo też brzoskwinie. Co ciekawe, modne są dekory w barwach szałwii, co jest absolutną nowością w modzie plażowej.