Drewniane pudełka na obrączki – 3 powody, dla których warto je kupić

pudelko na obraczki

Moment włożenia obrączki na palec małżonka jest jednym z najważniejszych momentów ślubnej uroczystości. Tak wyjątkowa chwila, wymaga wyjątkowej oprawy. Obrączki na ślubie można podać na wiele sposobów. Do niedawna najpopularniejszym były ozdobne poduszeczki. W ostatnim czasie, coraz większą popularność zyskują drewniane pudełka na obrączki.

Drewniane pudełka na obrączki – elegancki dodatek ślubny

Natura i minimalizm – to dwa motywy, które dominują w trendach weselnych. Drewniane pudełka na obrączki idealnie wpisują się w ten nurt. Wykonane z naturalnego drewna, pięknie się prezentują. Wyglądają elegancko i dodatkowo są trwałe i można w nich przechowywać biżuterię ślubną. Dodatkowo są ekologiczne, co staje się coraz ważniejsze dla młodych par. Mogą być spersonalizowane, co dodatkowo podkreśla ważność chwili. Wypełnione miękkimi poduszeczkami w kolorach motywu przewodniego wesela, stają się pięknym dodatkiem ślubnym. Umieszczony na wieczku napis Mąż Żona podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości.

Drewniane pudełka na obrączki – dlaczego warto wybrać?

Kreatywna Pracownia Tadam zajmuje się przygotowanie pudełek na obrączki. To coraz częściej wybierany element ślubnych dekoracji. Istnieją trzy powody, dlaczego pudełka cieszą się popularnością. Pierwszy z nich to podkreślenie ważności dnia uroczystości. Pięknie wyeksponowane obrączki podkreślają ich ważność. Poza tym zamknięte w pudełku nie wylecą i nie zgubią się.

Drugim powodem wybierania drewnianych pudełek na obrączki jest ich niepowtarzalny design, który idealnie wpasowuje się w weselny klimat. Produkt wykonany z naturalnego drewna, pasuje do każdego motywu przewodniego wesela. Wypełnienie pudełeczka może być w dowolnym kolorze, który np. jest kolorem przewodnim wesela, czy dodatków panny młodej.

Każde pudełko na obrączki można personalizować, dodać imiona młodych, datę zaślubin lub piękne motto. To sprawia, ze pudełko na obrączki może stać się piękną pamiątką tych wyjątkowych chwil.