Jak wybrać dobry laktator elektryczny na dwie piersi?

laktator

Laktator elektryczny na dwie piersi to bardzo praktyczne urządzenie, które polecane jest dla wszystkich kobiet karmiących. Dzięki temu można zadbać o swój komfort. W jaki sposób go wybrać? Specjaliści podpowiadają.

Laktator elektryczny na dwie piersi – dlaczego się go stosuje?

Laktator elektryczny na dwie piersi to urządzenie, które przede wszystkim ma wspomóc kobietę w tak trudnym dla niej okresie. Opieka nad niemowlakiem może okazać się męcząca oraz żmudna. Przy użyciu tego typu urządzenia kobieta może odpocząć oraz się zrelaksować.

Podobnie jak siedzisko do kąpieli niemowlaka, laktator umożliwia lepszą opiekę nad dzieckiem. Wszystko ze względu na fakt, że działa on automatycznie. W ten sposób kobieta może zająć się swoimi obowiązkami, podczas gdy laktator sukcesyjny zbiera mleko do pojemnika.

W ten sposób kobieta po chwili zyskuje pokarm dla swojego dziecka. Jest to znacznie szybsze i bardziej komfortowe od manualnych laktatorów. Wielu ginekologów oraz położnych rekomenduje tego typu urządzenie. Jest ono małe i sprawdzi się w każdych warunkach.

Gdzie kupić laktator elektryczny na dwie piersi?

Podwójny laktator elektryczny można kupić między innymi w sklepach online przeznaczonych dla młodych matek. Znajdą tam one wiele ciekawych urządzeń, które umożliwią im praktyczną opiekę nad dzieckiem. Jest to bardzo duże ułatwienie.

Warto jednak pamiętać o tym, że laktator wybiera się pod kątem wielkości piersi. Jest to bardzo ważne, ponieważ dzięki temu zyskuje się jego stabilność oraz poprawną pracę. Można wybrać go również skupiając się na pojemności mleka.

Nie należy zapominać także o kupnie akcesoriów, takich jak wkładki laktacyjne jednorazowe. To właśnie dzięki nim, w czasie oddawania mleka można zabezpieczyć swoje sutki. W ten sposób zyskuje się komfort. Jest to bardzo ważne, szczególnie dla zabieganej kobiety.

Dobry laktator powinien być wybierany pod względem wielkości piersi oraz pojemności.