Język angielski z native speakerem – Najistotniejsze benefity

ambitne cele

O współpracy z native speakerami wspomina się obecnie dużo, a zajęcia realizowane przez osoby, dla których język angielski jest językiem ojczystym stały się rekordowo cenione. Nauka angielskiego z nativem, pod okiem oddanego dydaktyka, może przynieść uczniom nadzwyczajne korzyści. Oto najistotniejsze benefity zajęć języka angielskiego z nativem.

Język angielski z nativem to styczność z realnym angielskim

Im bardziej realny jest język, z jakim masz kontakt, tym szybciej zrealizujesz swoje cele w nauce języka angielskiego. Lekcje z nativem to forma edukacji, w której prowokujesz rzeczywistą sytuację rozmowy i możesz w czasie rzeczywistym sprawdzać błędy.

Z nativem wyznaczasz sobie ambitne cele

Jeżeli lekcje prowadzi lektor z polski, pokusa zwracania się do niego w języku polskim jest duża. Kurs angielskiego z nativem jest wyzwaniem i bodźcem, co prędko daje wspaniałe wyniki. Właściwy native ma umiejętności, jak wskazać Ci właściwe słowa i wyrażenia.

Angielski z nativem to precyzyjna wymowa

Dziś niełatwo stwierdzić, ile akcentów jest w języku angielskim, ale jest ich już szacunkowo paręset. Skoro oszałamia Cię akcent Amerykanów, poszukaj native speakera z Stanów Zjednoczonych. Jeśli Twoim aspiracją jest nabycie brytyjskiej wymowy, znajdź native speakerów urodzonych w Wielkiej Brytanii.

Native speaker przekazuje interesującą wiedzę

Konwersacje o tym co Cię fascynuje mogą być ewidentnie krótszą, a w dodatku bardziej przyjemną drogą do edukacji językowej. Dodatkowo nauka języka angielskiego jest nieporównanie prostsza, gdy poznajesz, że Twój lektor jest ciekawym człowiekiem, z którym masz kilka wspólnych pasji.

Z nativem osiągasz pewność siebie w mówieniu

Ucząc się języka angielskiego przez konwersacje z native speakerem (np. w czasie kursu angielskiego online w TalkBack) ciągle poprawiasz swój język. Prowadząc dialog z nativem ćwiczysz swoje umiejętności w prawdziwej sytuacji rozmowy.