Regeneracja mięśni za pomocą urządzenia do masażu

choroby krążenia

Masaż przynosi ogromne korzyści dla zdrowia, a szczególnie skuteczny okazuje się na poprawę krążenia oraz regenerację po wysiłku. Normatec to urządzenie, które powstało, aby umożliwić łatwe i skuteczne dostarczanie codziennego rozluźnienia mięśniom. Pozwala w prosty sposób pobudzić organizm do odbudowy tkanek, co wpływa na szybszy powrót do formy. Nadaje się również dla osób borykających się z problemami przepływu krwi oraz cierpiących na stany zapalne. Intuicyjny sposób korzystania ze sprzętu oraz natychmiastowa ulga jaką przynosi zdecydowały o jego popularności wśród sportowców oraz osób z chorobami krążenia.

Masażer Normatec – ulga i rozluźnienie dla mięśni

Działanie sprzętu polega na zapewnianiu mięśniom wibracji, które pobudzają układ limfatyczny i krążeniowy, co daje efekt regenerujący. Nakładki z których składa się zestaw Normatec w celu wykonania masażu wykorzystują działanie sprężonego powietrza. Urządzenie pozwala na przełączanie pomiędzy kilkoma poziomami intensywności, dzięki czemu każdy ma możliwość ustalenia terapii według preferencji. Zestaw zawiera części odpowiadających najbardziej narażonym na zmęczenie obszarom ciała człowieka. W zależności od wybranej opcji znajdują się w nim nakładki przeznaczone na nogi, ręce oraz biodra. Całość użytkownik kontroluje poprzez dołączony system sterowania, który pozwala na wybór mocy działania oraz ustawienie konkretnych poziomów kompresji w wybranych obszarach nakładki Normatec. Oznacza to, że można skupić się na miejscach, które wymagają intensywnej regeneracji, a reszcie ciała zapewnić delikatny masaż. To przydatna opcja w przypadku potrzeby szybkiego odnowienia mięśni w konkretnej partii ciała lub bólu występującego miejscowo.

Jakie efekty daje regularne korzystanie ze sprzętu?

Każdy sportowiec wie jak długotrwałym procesem potrafi być regeneracja mięśni po intensywnym treningu lub zawodach. Priorytetem w takim przypadku okazuje się doprowadzenie organizmu do stanu, w którym można podjąć ponownie ćwiczenia. Normatec umożliwia zrobienie tego w łatwy i nie wymagający wysiłku sposób. Za pomocą pulsacyjnego masażu sprawia, że mięśnie odpoczywają, a krążenie limfy poprawia się. W efekcie można podjąć kolejny wysiłek zdecydowanie szybciej niż zdając się na tradycyjną regenerację. To idealny sposób, aby poprawić wydajność swoich treningów oraz skrócić czas odpoczynku. Produkty marki Normatec docenią również osoby, które mają problemy z krążeniem, pracują na stojąco oraz wszyscy, których kończyny doznały zmęczenia. Urządzenie sprawi, że ból i przeciążenie mięśni minie niezauważenie podczas przyjemnego masażu.