Rozlewnia perfum – o czym mowa w praktyce?

zamienniki perfum

Wiele osób poszukując tanich, lecz dobrych zamienników dla oryginalnych, markowych perfum spotkało się z wszelakimi rozlewniami perfum. Działają one dokładnie tak samo jak najwięksi na świecie producenci perfum oczywiście z wyjątkiem tego na jaką skalę jest prowadzona działalność, która zazwyczaj obejmuje tylko jeden kraj. Czym dokładnie jest rozlewnia perfum?

Czym jest rozlewnia perfum?

Mówiąc niesamowicie prosto rozlewnia perfum to nic innego jak producent tak zwanych perfum lanych. Perfumy lane to z kolei kosmetyki, które są produkowane zazwyczaj jako kosmetyki inspirowane oryginalnymi, markowymi kompozycjami, które są nie tylko niezwykle popularne, lecz również niezwykle drogie w sklepach.

Rozlewnie perfum praktycznie zawsze oferują przede wszystkim perfumy odpowiedniki oryginałów. Nie można jednak pomylić ich z tak zwanymi podróbkami, które są imitacją znanych perfum, która nie tylko ma naśladować ich zapach, ale też zmylić klienta, gdyż jest ona oferowana we flakonie brandowanym jako oryginalny.

Dlaczego warto skorzystać z usług rozlewni perfum?

Zakup kosmetyków z rozlewni perfum to świetna alternatywa dla osób, które kochają ciekawe zapachy, lecz nie mają funduszy na regularny zakup markowych kompozycji. Perfumy lane produkowane przez rozlewnie są bowiem znacznie tańsze i zazwyczaj kosztują około kilkanaście to nieco ponad 20 złotych za 50 mililitrowy flakon. To w porównaniu z markowymi kompozycjami wycenianymi w sklepach nawet na kilkaset złotych robi sporą różnicę.

Niższa cena perfum z rozlewni nie idzie jednak w parze z niską jakość. Rozlewnie produkują bowiem perfumy wysokiej jakości, które nie ustępują wiele markowym kompozycjom. Ich znacznie niższa cena wynika z tego, że rozlewnie mają znacznie niższe koszty dystrybucji. Używają one tańszych flakonów oraz posiadają znacznie niższe budżety marketingowe i nie muszą odrabiać kosztów reklamy za pomocą znacznie wyższej ceny perfum. Dlatego właśnie perfumy lane, które są oferowane przez rozlewnie mogą być warte uwagi.