Ile kosztuje zamek Gerda?

zmiana zamka

Odpowiednie zabezpieczenie domu i firmy jest niezbędne jeśli nie chce się paść ofiarą złodziei. Podstawą są oczywiście dobre okna i drzwi oraz zamek, który uniemożliwi dostanie się niepowołanym osobom do środka. Zamek do drzwi Gerda to wciąż jedno z najlepszych zabezpieczeń, jakie można znaleźć na rynku i dlatego jest najchętniej wybierany zarówno przez osoby prywatne, jak i przedsiębiorców.

Ile kosztuje zamek do drzwi Gerda?

Ceny zamków Gerda są bardzo zróżnicowane w zależności od wybranego rozwiązania i ochrony, jaką chce się uzyskać. Bogata oferta i duży wybór wkładek i różnego rodzaju zamków umożliwia dobranie takiego rozwiązania, który spełni oczekiwania, a jednocześnie będzie mieściło się w zaplanowanym budżecie. Najprostsze (chociaż wciąż doskonałe jakościowo) wkładki bębenkowe to koszt co najmniej kilkudziesięciu złotych, a skomplikowane systemy antywłamaniowe kosztują nawet kilka tysięcy złotych, zapewniając ochronę na najwyższym poziomie. Osobną grupę stanowią zamki nawierzchniowe, czyli montowane na drzwiach, które stanowią dodatkową ochronę, zwiększając poczucie bezpieczeństwa i zmniejszając ryzyko, ze ktoś niepowołany dostanie się do pomieszczenia. Zamek do drzwi Gerda to zazwyczaj koszt powyżej 200 zł, ale odznaczają się one wyjątkową wytrzymałością i trwałością.

Dlaczego warto wybrać zamki Gerda?

Zamek Gerda to przede wszystkim doskonała jakość i wysokiej klasy materiały. Dzięki temu mechanizm jest trwały a zamek jest odporniejszy na warunki atmosferyczne niż produkty gorszej jakości. To oznacza, że zabezpieczenie posłuży przez wiele lat, a ryzyko wystąpienia awarii jest minimalne. Dodatkowo Gerda oferuje różnego rodzaju zabezpieczenia, które można zastosować w zależności od potrzeb tak, aby zapewniały one najlepszą ochronę, a jednocześnie były wygodne. Na szczególną uwagę zasługuje system jednego klucza, który pozwala właścicielowi na zamontowanie dowolnej liczby zamków, do których pasuje jeden i ten sam klucz. Co ważne, system można stale rozbudowywać, zwiększając bezpieczeństwo.

Awaria zamka Gerda, co zrobić?

Mimo że zamki Gerda rzadko ulegają awarii, ze względu na dbałość o odpowiednie wykonanie mechanizmu, to jednak może się to przydarzyć. Co zrobić w takiej sytuacji? Wszystko zależy od przyczyny problemu. Jeśli powodem jest awaria wkładki, to można ją samodzielnie wymienić, rozwiązując problem. Jednak jeśli sytuacja uniemożliwia otwarcie drzwi (zgubienie lub zatrzaśnięcie kluczy, złamany klucz w zamku itp.), to najlepszym rozwiązaniem jest wezwanie na pomoc ślusarza https://www.pogotowie-zamkowe-lodz-24h.pl/. Awaryjne otwieranie zamków to usługa, która jest dostępna o każdej porze dnia i nocy, dzięki czemu można liczyć na pomoc niezależnie od tego, kiedy wystąpił problem. Samodzielne próby otwarcia zatrzaśniętych drzwi zazwyczaj kończą się niepowodzeniem, a dodatkowo łatwo przy okazji uszkodzić zamek, a nawet całe drzwi. Tymczasem ślusarz posiada odpowiednią wiedzę i narzędzia, umożliwiające szybkie i bezawaryjne rozwiązanie problemu.